"Flet prosty jest prosty!" - IV edycja konkursu

W dniu dzisiejszym odbyła się IV edycja miedzyszkolnego Konkursu Gry na Flecie Prostym.
W tym roku do rywalizacji przystąpiło 20 uczniów reprezentujących 6 szkół podstawowych z naszego miasta: SP1/SP5/SP10/SP13/SP15/SP16. Uczestnicy prezentowali melodie ludowe, utwory z repertuaru klasycznego, a także popowego oraz muzyki filmowej.
Naszym wytrwałym jurorem był pan Andrzej Jóźwiak - bardzo aktywny gorzowski klarnecista i saksofonista, nauczyciel w klasie klarnetu i saksofony w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gorzowie.
   Organizację konkursu zapewniła nasza szkoła wraz z Szkołą Podstawową nr1 oraz Gorzowską Orkiestrą Dętą, a całą oprawę konkursową oraz nagrody zawdzięczamy: Centrum Motocyklowemu Adamiszyn, sklepowi muzycznemu VIMUZ, drukarni SMORCZEWSKI, marketowi "Kaufland" no i my także dołożyliśmy się ... a jakże ;)
Czas teraz na oficjalne wyniki w poszczególnych kategoriach:

kategoria I - klasyI-III

laureat:
Dominika Stróżyk - SP13
wyróżnienia:
1. Natalia Dudzik -SP1
2. Aleksandra Paluch - SP5
3. Weronika Ciemna - SP5

kategoria II - klasy IV-VI

laureat:
Wiktor Koropczuk - SP1
wyróżnienia:
1. Bartłomiej Wachol - SP10
2. Wiktoria Kromraj -SP1
3. Patrycja Wleklińska - SP16

Nauczycielom muzyki dziękujemy za przygotowanie i przybycie, a uczniom za zagranie. I to nie byle jakie. Pan Andrzej specjalnie podkreślił, że w tym roku poziom wykonań był najwyższy w naszej cztero-letniej historii.

BAWMY SIĘ MUZYKĄ!

Wszyscy uczestnicy